Liderliğin Kara Kutusu

1728

Borusan CAT İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın ile liderlik üzerine konuştuk. Özgür Günaydın dijital dönüşümü nasıl yönettiklerini, ortaya çıkardıkları inovasyonlarla uluslararası “dijital öncü” ödülünü nasıl aldıklarının perde arkasını bu podcast’te anlattı.

Ayrıca 25 yıllık bir Borusanlı olarak bizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor; Cumhuriyet’in ilk sanayici kuşağından gelen Borusan’ın kurucusu Asım Kocabıyık ile yaşadığı anekdotları, şirket kültürünün onda bıraktığı izleri kah gülümseterek kah şaşırtarak anlatıyor.

Liderlik konusuyla ilgilenenler için ise yıllardır biriktirdiği tecrübelerden damıtılmış tavsiyeler sunuyor: Dağ gibi biriken e-postalarını nasıl sıfırlarsın? Enerjin, motivasyonun kalmadığında yola nasıl devam edersin? Bire bir iletişim, insana dokunmak neden önemlidir? Ortak bir ruh ve sinerji nasıl yaratırsın? Spordan kitaplara ve seyahatlerine günlük ritüelleriyle daha verimli ve daha üretken bir yaşam sürdürmenin sırlarını paylaşıyor.

Konu ve konuk önerileriniz, programımızla ilgili yorumlarınız, görüşleriniz için merlino@borusan.com  adresine e-posta gönderebilirsiniz. #TuruncuPodcast

Borusan Turuncu
YAZAR HAKKINDA

Borusan Turuncu

Borusan Turuncu, Borusan’ın editöryel dinamosudur. Borusan hikayelerinin küratörlüğünü yapar.