Agah Uğur

Agah Uğur, Borusan Holding Yönetim Kurulu Üyesi.

Ahmet Erenli

Ahmet Erenli, Borusan Sanat’ta Genel Müdürdür. 1988’de İKSV’de başladığı iş hayatına, 12 yıldır Borusan Sanat’ta devam ediyor. Opera fanatiği, 10 bine yakın opera CD, LP ve DVD koleksiyonun sahibidir.

Ali Altıntaş

Ali Altıntaş, Borusan Lojistik’te Bursa bölge depo lideridir. Doğa ile iç içe olmayı, tecrübelerini paylaşmayı ve pozitif düşünmeyi sever.

Arzu Gözet

Arzu Gözet, eTA etaşımacılık.com’da Pazarlama Müdürü. 25 ülke ve 100’den fazla şehri keşfetmiş bir seyahatsever. Yoga, kayak, kickbox yaparken çeşitliliği deneyimlemekten ilham alıyor. İyi bir basketbol seyircisi. Gelecekte kendini yeni start-up modelleri kurgularken görüyor.

Aslı Kayadeniz

Aslı Kayadeniz Borusan Otomotiv’de Kurumsal İletişim Müdürü. 1995 yılından beri Borusanlı. İnsanlarla iletişim kurmayı sever, iyi ki’lerinin keşke’lerinden fazla olması için yaşar ve uykusuna çok düşkündür

Atakan Yıldırım

Atakan Yıldırım, Supsan’da Ticari Birimler Grup Müdürü. 1995 yılından beri Borusanlı. Gonca’nın eşi. Can ve Sinan’ın babası. Yazı, sinema ve futbol düşkünü. Felsefesi değişim.

Ayhan Yunuslar

Ayhan Yunuslar, Borusan Mannesmann’da eğitim ve gelişim uzmanıdır. Yaptığı işe değer katmayı ve fark yaratmayı ilke edinmiştir. Yeniliklere açık ve araştırmacı bir koleksiyonerdir.

Aynur Akay

Aynur Akay Borusan EnBW Enerji’de Elektrik Ticareti Yetkili Uzmanı. Sürekli eğitim ve gelişim hayatının önemli bir parçası. Seyahat etmeyi, farklı kültürleri öğrenmeyi, insanlarla İletişim kurmayı sever.  Fayda yaratmaya ve insana dokunabilmeye değer verir.

Ayşen Zülfikar

Ayşen Zülfikar 2016 yazından beri Borusan Sanat'ta Akademi BİFO Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Borusan bünyesinde opera çevirileri yapar, vakıf işleri, burslar ve çocuk korosuyla ilgilenir. Profesyonel bir müzisyendir. Müzik, sanat, edebiyat, doğa ve hayvanlara çok düşkündür. İncelikleri sever, kalbinin sesini dinler, bir gün kutuplara seyahat etme hayalleri kurar.

Ayşenur Kurt

Ayşenur Kurt Evren, Borusan Otomotiv’de BMW Dijital Pazarlama Yetkili Uzmanı ve 2012 yılından beri Borusanlı. Brezilya kültürünü ve Portekizceyi tarifsizce seven Ayşenur, aynı zamanda amatör bir vokalist ve grunge müzik hayranı. Anahtar kelimesi ise ‘Hoşgörü’.

Bilun Solukçu

Bilun Solukçu, Borusan Danışmanlık’ta işe alım uzmanı. İyiliğe gönüllüdür, tutkularını harekete dönüştürmeye heyecan duyar, hayatın “farkındalıkla” başladığına inanır.

Borusan Turuncu

Borusan Turuncu, Borusan’ın editöryel dinamosudur. Borusan hikayelerinin küratörlüğünü yapar.

Bülent Demircioğlu

Bülent Demircioğlu, Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı. İyi bir futbol takipçisi, elektrogitar koleksiyoneri ve üzerine iki kitap yazacak kadar yelken tutkunudur.

Bünyamin Yavuzarslan

Bünyamin Yavuzarslan Borusan Lojistik’te Özel Müşteriler İş Geliştirme Yöneticisi. “Acaba birgün akademisyen olabilir miyim?” diye düşünen doktora öğrencisi. Yazın yüzücü, kışın snowboardcu, güzel yemek için kilometrelerce yol gidebilen bir seyahat delisi, spor ve araba restorasyon tutkunu.

Burak Çiloğlugil

Burak Çiloğlugil, Borusan Contemporary’de Müze Yöneticisi. Sergi gezmeyi ve sanat üzerine düşünmeyi seviyor. Kültür kurumlarına yeni gelir kaynakları yaratılması üzerine kafa yoruyor. Ayrıca bir kedi babası ve yarı zamanlı astrolog.

Burak Özdemir

Burak Özdemir 2005 - 2008 yılları arası Asım Kocabıyık bursu ile Berlin Sanat Üniversitesi’nde master eğitimi gördü. 2008 - 2011 yıllarında, ikinci bir burs temin edilerek New York’taki Juilliard School’da doktora eğitimini tamamladı. Juilliard School'un tarihinde, bu yüksek programa kabul edilen ilk fagotçu olmayı başardı. Özdemir, 2009’da Lütfi Kırdar kongre sarayında  Borusan filarmoni orkestrası ile solist olarak Mozart fagot konçertosunu seslendirdi. 2008’de Dünyaca ünlü barok oda müziği grubu Musica Sequenza’yı kurdu. Özdemir, Dünya genelinde solo konserler vermekte, saygın festivaller, tiyatro kurumları ve konser salonlarından eser siparişleri almakta ve Deutsche Harmonia Mundi, Sony Music gibi büyük plak şirketleri için albüm kayıtları yapmaktadır. Özdemir, Sasha Waltz, Jordi Savall, William Christie, Edita Gruberova, Menahem Pressler ve Rolando Villazon gibi star sanatçılarla ortak çalışmakta ve özgün kültür projeleri ile Avrupa ve Amerika’da pek çok ödüle layık görülmüştür.

Burak Türe

Burak Türe, Supsan’da Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı. Yaptığı her işe ruhunu katan, hayallerini gerçeğe dönüştürmek üzere yaşayan, öğrenmeye ve öğretmeye tutkulu bir eğitim gönüllüsü, teknoloji aşığı bir fütürist.

Burçin Geylanioğlu

Burçin Geylanioğlu Borusan Holding Akademi ekibinde Eğitim & Gelişim Planlama Uzmanı. Hayatta her zaman pozitif olmanın gücüne inanır, her şeye olumlu bir bakış açısıyla bakar, yeni şeyler öğrenmekten zevk alır, hayata fayda sağlamayı ilke edinmiş, merak eden, bir şeyler çizmeyi ve boyamayı seven, kedi aşığı biri.

Burcu Çalışkan Akdağ

Burcu Çalışkan Akdağ, Borusan Makina ve Güç Sistemleri’nde CRM & Pazarlama İletişimi Müdürü. Bardağın dolu tarafını gören, yaptığı işten keyif alan, uyku düşkünü, güleryüzlü, değişim seven bir ikiz annesidir.

Burcu Yıldırım

Burcu Yıldırım, Okul Öncesi Öğretmeni ve Hayal Gücü Merkezi Çekirdek Ekip Üyesi. Kendini doğanın bir parçası olarak hissediyor. Çocuk kitapları okuyor ve topluyor. Öğrencileriyle birlikte merak etmeye, resim yapmaya ve üretmeye bayılıyor. Kendini öğrencilerinin sadece öğretmeni değil, onlarla öğrenen bir oyun arkadaşı olarak görüyor.

Can ÖZ

Borusan Mannesmann Kurumsal İletişim Birim Yöneticisi. Borusan Racing ekibinde profesyonel lisanslı yelkenci olmasının yanı sıra kayak ve yüzme sporları ile de aktif olarak ilgileniyor. Seyahat etmeyi, yeni şehirler, yeni insanlar keşfetmeyi çok seviyor ve en büyük hayali tüm dünyayı gezebilmek.

Canan Ercan Çelik

Canan Ercan Çelik Borusan Kocabıyık Vakfı Genel Sekreteri. İş hayatına PricewaterhouseCoopers’ta başladı, 30 yıldır Borusan Ailesinin mensubu. Kelimelerin gücüne inanıyor. Şiirin hayatında ayrı bir yeri var. Bir iş dergisinde aylık yazıları yayınlanıyor. Kadın meseleleri, çocuk ihmali ve istismarı, eğitim ve sürdürülebilir bir dünya düzeni için bir çok sivil toplum kuruluşu ve platformda aktif olarak çalışıyor. Daha aydınlık ve çağdaş bir gelecek için ülkesine, çocukları Hazal ve Can’a borcu olduğuna inanıyor.

Canan Pakı

Supsan'ın İdari İşler departmanında görev alıyor. İnsanoğlunun hakkı olmadan hayvanların elinden aldığı yaşam ortamını yeniden inşa etmeyi düşlüyor. Tüm hayvanların hak ettiği gibi müthiş konforlu, sağlıklı, huzurlu bir barınak en büyük hayali.5 kedi ve 2 köpek annesi olmasının yanında Supsan’daki görme engelli kedilerin de anneliğini üstlendi. Tükenmeyen yaşam enerjisini çocuklarından alıyor.

Caner Aksel

Caner Aksel, Borusan Liman Konteyner Operasyon Raporlama Sorumlusudur. Özgürlük ve bağımsızlığın büyüsüne kapılıp her fırsatta doğaya koşan, solo yürüyüş tutkunu, tabiat aşığı, bilgi ve tecrübelerini aktarmayı sever, jazz dinler, fotoğrafçı ve gitarist.

Cengiz Kara

Cengiz Kara, Borusan Araç İhale’de Fiyatlandırma ve İş Geliştirme Yöneticisi. 2008’den beri Borusan çalışanı ama doğuştan Borusanlı. Enerjik, insan ilişkilerinin önemine inanan, seyahat, sinema, tarih ve Beşiktaş tutkunu, eşitlik ve değişim öncüsü olmaya çalışan, “hikayeleştirmenin” gücüne inanan bir birey. Hepsinden öte; Kaan’ın babası.

Çiğdem Açan

Çiğdem Açan, 18 yıldır Borusan Sanat çatısı altında, Gişe, Protokol ve BiFOKART Programı Yöneticisi olarak çalışıyor. 3 yaşından beri bisiklete biniyor, 5 yaşından beri eline ne geçerse okuyor, 5,5 yaşından beri aklına ne gelirse yazıyor. 3 yıldır Cicoz isimli tekiri ile yaşıyor. Bir çocuk annesi. Hayatta en çok oğlunu ve hayvanları seviyor.

Çisil Güler

Çisil Güler, Borçelik’te İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak çalıştı. Ancak akılla duyguyu bir araya getirebildiği, hayallerini içine katabildiği, mecbur kalmadığı işlerde eksiksiz hissedebilen; pusulası mutluluğu gösteren bir insanseverdir.

Dilek Özkan

Dilek Özkan Borusan Holding Kurumsal İletişim Yöneticisidir. Kendini, insanı ve toplumu anlamaya yönelik merak ve iştahının peşinde psikoloji doktorası yapmaktadır.

Ece Perçin

Ece Perçin, Borusan Oto’da İdari İşler Birim Yöneticisi. Borusan’da çalışan bir kadın olarak kendini değerli hissediyor. Fark yaratan işlerin, insanın hislerine de dokunabilenler olduğuna inanıyor. Kedileri seven bir anne ve bir gün kendi şiir kitabının sayfalarını çevirebilmeyi hayal ediyor.

Ece Yetişen Sun

Ece Yetişen Sun Borusan EnBW Enerji’de İnsan Kaynakları Müdürü. 16 yıldır İK alanında çalışan endüstri psikoloğu, her alanda iletişimin ve öz farkındalığın gücüne ve etkisine inanan, en önemli motivasyon kaynağı fayda sağlamak olan, seyahat etmeyi, farklı kültürleri tanımayı seven, içindeki 0-6 yaş ruhunu korumaya çalışan, Arya’nın annesidir.

Ecem Şafak

Ecem Şafak, Fahrettin Özüdoğru Anadolu Lisesi’nde öğrenci. Aynı zamanda gençlere bilim sevgisi aşılamak üzere kurulmuş bir sosyal girişim olan Bilim Virüsü’nde öğrenci ve çocukların potansiyelini ortaya çıkarmak için çalışan bir diğer sosyal girişim olan Hayal Gücü Merkezi’nin de çocuk kurucuları arasında yer alıyor. Yapabilirimlerini keşfederek, meraklarına merak katan hayalperest bir fizikçi. En büyük hayali mucit olmak.

Eda Gezmiş

Eda Gezmiş, Borusan Oto Avcılar’da, JLR Servis ve İş Geliştirme Mühendisi. 6 yıldır BMW & JLR markaları ile mesleği öğrenen, sağlıklı beslenmeye çalışan ve bunu çevresindekilerle paylaşan, insan ilişkileri kuvvetli, sorgulayan ve zihnindeki hareketi analiz etmeye borçlu bir endüstri mühendisi.

Elif AYGUL

Borçelik’te Kurumsal İletişim Birim Yöneticisi. Bal’ın annesi. Tüm canlılarla iletişim kurmayı ve hayal etmeyi sever. En büyük hayali  huzurlu bir deniz kasabasında hikayelerini yazarak yaşamak.

Elif Çiçek

Elif Çiçek, Borusan Lojistik’te Uluslararası Taşımacılık’ta satış destek uzmanı. Umutlu davranmayı yaşam felsefesi edinmiş, doğa ve macera hayatın olmazsa olmazları diye düşünen, özgür ruhunu dizginleyen, her konuda öğrenmekten, insan davranışlarını incelemek ve araştırmaktan keyif alan bir kitapsever.

Emre Deniz Şenel

Emre Deniz Şenel, ODTÜ Elektrik – Elektronik Mühendisliği 3. sınıf öğrencisidir. Yazmayı ve okumayı seven, her gün bir önceki günden daha başarılı olmak için çalışan, güzel olan her şeye aşık bir mühendis adayı.

Engin Dadalı

Engin Dadalı, Borusan Mannesmann’da Teknoloji İş Geliştirme Birim Yöneticisidir. Merceğinde insana dokunan, kadrajında en iyi anı kovalayan teknolojiye olan tutkusu ile ona hayal gücünü katarak hayata dokunan ve iz bırakan bir sanatseverdir.

Erdi Kabakuşak

Erdi Kabakuşak, Borusan Danışmanlık’ta Çözüm Merkezi İşe Alım Uzmanı. Yazı, sinema emekçiliği ve tiyatro tutkunu.

Erdi Tosun

Erdi Tosun, Borusan Otomotiv Jaguar Land Rover Ürün ve Fiyatlandırma Yetkili Uzmanı. Fark yaratmayı, değer katmayı ilke edinmiş bir doğaseverdir.

Esin Algül

Esin Algül, Borusan Oto’da Sigorta Takip Uzmanı. Kitap okumak, müzik dinlemek, fotoğraf çekmek ve yazı yazmaktan mutluluk duyar.Dürüst, masum, çıkarsız ve adaletli bir düzende insanların hayatlarını sürdürmesi gerektiğine inanır.

Fatma Emirza Adıgüzel

Fatma Emirza Adıgüzel, Borusan Otomotiv IT-SAP Çözümleri Müdürü. Hayatı ve getirdiklerini deneyimlemeyi, keşfetmeyi seven, tesadüflere inanmayan, kedileri ayrı tutan, gezgin ruhlu bir kitapsever.

Gamze Gökduman

Gamze Gökduman, Borusan Makine’da muhasebe uzmanı. Fazla enerjik, yeni ve farklı olanı bulmaya öğrenmeye meraklı, kendi halinde bir astroloji meraklısı.

Gamze Şenkal

Gamze Şenkal, Supsan’da 6 Sigma Proje Yöneticisi. Pozitif, samimi, sevecen, cesur, fark katan ve fark yaratan, mükemmel odaklı düşünce insanı. Kedi aşığı. Gezgin. Kendine gurme.

Gözde Yiğit

Gözde Yiğit, Borçelik'te vinç operatörü. Gülümsemenin ve pozitif enerjinin gücüne her zaman inanır.

Gülçin Celayer

Gülçin Celayer Borusan Otomotiv’de Genel Müdür İş Asistanı. Çevirmen. Sürdürülebilir mutluluk peşinde, pişirdiklerini bir gün geniş kitlelere sunma hayali kuran şimdilik kendi mutfağının aşçısı bir mutfakseverdir.

Günkut Korman

Günkut Korman, Borusan Mannesmann Altyapı Proje Satış Segmenti’nde Kontrat Yönetimi ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü. 13 yıllık Borusanlı. Yakın zamanda baba oldu, hayatının en büyük projesine atıldı. Çocuklara basketbolu sevdirmeyi görev edinmiş bir basketbol tutkunu. İş ve turistik amaçlı olarak dünyanın dört bir yanına gitmiş bir gezgin, meraklı ve sıcakkanlı bir ruh.

Hasan Deniz

Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nda (AÇEV) Babalık Çalışmaları Direktörüdür. Babaların çocuklarının bakım ve gelişiminde sorumluluk üstlenmeleri, çocukları ile karşılıklı ve yakın ilişki kurmaları, onlarla zaman geçirmelerine yönelik tutulmaları kapsayan ilgili babalık modelinin ülkemizde ve dünyada yaygınlaşması için çalışımlarına devam ediyor. Diğer yandan, babalık alanındaki çalışmalarının yanı sıra Cinsiyet eşitliğinin sağlanmasında erkeklerin dönüşümüne yönelik eğitimler ve savunuculuk faaliyetlerini de yürütüyor.

Hüseyin Tekkol

Hüseyin Tekkol, Borusan EnBW Enerji’de Harmanlık Rüzgar Elektrik Santrali’nde İşletme Teknisyeni. Hayatı güzelleştiren sanata, farklı kültürlere değer veren, kitap okumayı seven ve çevreye önem veren biridir.

İsmail Terzi

İsmail Terzi, Borusan Otomotiv’de BMW Grup Satış ve Ürün Eğitmeni. Okumayı haftalık otomobil yayınlarıyla söktüğünden bu yana otomobili öğrenmeye ara vermedi. 2010 yılında tutmaya başladığı dijital günlüğünü otomobillere, otomobil sevgisinin özünü oluşturan sürüşe ve unutulmaz sürüşler yapmamızı mümkün kılan yollara adadı.

Kemal Gözbebek

Kemal Gözbebek Borusan Mannesmann’da Yeni Ürün Hizmet ve Dijital Transformasyon Müdürü. Seyahat etmeyi çok sever, 2 kız babası ve 15 yıllık Borusanlıdır.

Kerim Göktepe

Kerim Göktepe, Borusan Lojistik’te idari işler uzmanı olarak görev yapıyor. Her gün bir yenisi çıkan sıfır araçların içerisinde görev yapsa da kendisi antika araç tutkunudur. Bu dikkat çeken araçları yararlı yardım etkinliklerinde kullanmayı ve arkadaşlıklarla başlayıp aileye dönüşen dostluk serüvenlerini sever. Kitap okur, film sever, ucu iyiliğe ve farkındalığa uzanan her yolu gönüllüsüdür.

Kıvılcım Kocabıyık

Kıvılcım Kocabıyık. Yuvam Dünya Kurucusu ve Akko Marka Yönetim Kurulu Üyesidir. Doğalın peşinde koşan, yürüyüş ve yogadan vazgeçmeyen, ritüellere bayılan, bol okuyan, çok gezen, merak eden, eğitime düşkün, illüstrasyon ve çağdaş sanat takipçisi, ailesine tutkun bir anne, bir eş, bir çocuk, bir kardeş ve hep şükreden bir doğa aşığıdır.

Kubilay Şahin

Kubilay Şahin, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği öğrencisi. Araştırmayı, öğrenmeyi ve yenilikleri denemeyi seven mühendis adayı.

Kumru Eren

Kumru Eren Borusan Contemporary Müze Müdürü. Amatör denizci, profesyonel degüstatör. Dünyanın en eski gastronomi ve tadım topluluğu Chain des Rotisseurs üyesi. Yelken ve kite board yapıyor. Çağdaş Sanat felsefesi alanında doktora derecesi sahibi olan Eren, sergi katalogları ve sanatçı monografileri kaleme aldı. Kültür sanat yayınları ve gazetelerde makale, eleştiri ve izlenimleri yayınlanan Kumru Eren, Uluslararsı Sanat Eleştirmenleri Derneği AICA’nın da üyesidir.

Lale Ergin

Lale Ergin, Borusan Holding Strateji, İş Geliştirme ve İnovasyon İcra Kurulu Üyesidir.

Mehmet Acarla

Mehmet Acarla, Borusan EnBW Enerji Genel Müdürü. Amatör fotoğrafçı. Ancak insanlara tanınan özgür iklim sayesinde başarıya ulaşılacağına inanan, öğreneceği her yeni bilgiye aç, bildiğini herkesle paylaşmaya hevesli, hayatındaki akışı bahçesinde yetiştirdiği onlarca farklı türdeki sukulent, kaktüs ve diğer bitkide bulan bir doğa aşığı.

Melike Şeyda Doğan

Melike Şeyda Doğan, Borusan Holding’de Mali İşler Uzmanı. Sevgi dolu, sabırlı, çalışkan, her durum ve şartta mutlu olabilen bir anne. Hayata bakış açısı, “İmkansız diye bir şey yok, sadece zaman alır.”

Meltem Doğan

Borusan’ın en keyifli kurumunda Borusan Kocabıyık Vakfı’nda mali işler müdürü. Bir yıl içinde maraton koşmayı hedefleyen acemi koşucu, kutuplarda balinaları görmeyi hayal eden bir dalgıç ama hepsinde önce Fikret’in eşi, Kaan’ın annesi, Melek Zeytin’in ve Firuze’nin bakıcısı.

Merlin Özkan

Merlin Özkan Borusan Holding’de Kurumsal İletişim Uzmanı, Borusan Turuncu'nun editörü. Araştırmayı ve deneylemeyi seven bir ruh, umutlu bir hayalperest ve egzotik diyarları seven bir gezgindir.

Merve Ergün Arslan

Merve Ergün Arslan, Borusan Mannesmann’da Sosyal Medya Uzmanı. İlkel komünal topluma dönmek isteyen bir sosyolog, Youtube reklamlarını atlayan bir sosyal medya uzmanı, cinsiyetsiz dünya arzulayan bir kadın. Hayat mottosu “5 dakika daha!”

Merve Şahmaran

Merve Şahmaran, Borusan Lojistik’te Yazılım Geliştirme Uzmanı. Hayatı dışında her şeyi kodlayabilen, ütopya gezgini, hamak sever bir doğa insanı.

Miray Süer

Miray Süer, Borusan Holding’te Yetenek Yönetimi Uzmanı. Tutkunun önünde hiçbir şeyin duramayacağına inanan; keşfetmeyi, öğrenmeyi ve anlatmayı seven, heyecanlı, meraklı ve kaşif ruhlu biridir.

Muammer Kızılaslan

Muammer Kızılaslan Borusan Mannesmann Dijital Teknolojilerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı. O; 0 km bir Borusan’lı, girişimçi ruha sahip bir agile fanı ve spor aşığı. Yapay Zeka ve Blockchain konularıyla çok yakından ilgilenen Muammer, 2030’da belki şu an hayal edemeyeceğimiz bir dünyada yaşayacağımızı öngörüyor. Şu aralar işteki en büyük motivasyonu başlattığı dönüşümün geri dönüşlerini toplamak.

Murat Yıldırım

Murat Yıldırım, Borusan ArGe Genel Müdürü. Daima üreten, fark yaratmayı hedef edinmiş, mükemmele odaklı bir düşünce adamıdır.

Mustafa Ayhan

Mustafa Ayhan Borçelik Ar-Ge ve Dijital Dönüşümden sorumlu İcra Kurulu Üyesi. Beden, ruh ve zihin dengesini korumak adına Qi-Gong egzersizleri yapar ve yılda en az 50 kitap okur.

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç, Borusan Oto Balgat’ta Diagnoz takım lideri.  Motorla gezmeyi seven bir spor aşığı.

Nazlı Akkaş Kaya

Nazlı Akkaş Kaya, Borusan Otomotiv’de Bayi İş İdaresi Birim Yöneticisi. 2011’den beri Borusanlı, fena 01 Adanalı, seyahate ve özgürlüğüne düşkün, adrenalin ve doğa sporlarını seven, Mustafa Ata’nın çalışan annesi.

Neslihan Soysal

Neslihan Soysal, Supsan İnovasyon’da Uzman Yardımcısı. Titizliği ve tez canlılığıyla tam bir Başak, bilmediği şarkı olmadığından yürüyen bir Shazam. Mavi ve deniz tutkunu. İyilik peşinde koşmaya yeminli Borusanlı.

Nursel Ölmez Ateş

Nursel Ölmez Ateş, Borusan Holding’de İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Başkanı. Hayatın farkındalıktan ibaret olduğuna inanıyor.

Oktay Apari

Oktay Apari 20 yıllık Borusan Mannesmannlı. Kalite kontrol departmanında çalışıyor. Yeliz’in eşi, Emir - Emre ikizler ve dünya tatlısı Erva’nın babası. Futbol, deniz ve doğa düşkünü. Mottosu “Önce sağlık gerisi teferruat.”

Ömer Yıldırım

Ömer Yıldırım, Borçelik ARGE Test Merkezi Şef Teknisyeni. Hayatı seven, eğlenmeyi ve dostlukları önemseyen, öğrenme ve gelişim tutkunu iflah olmaz bir araştırmacıdır.

Önder Özyılmaz

Önder Özyılmaz, Borusan Makina ve Güç Sistemleri’nde Mali İşler Müdürü. 2 kız babası. Boks yapan, bisiklete binen, yüzen, kilometrelerce koşan ama yorulmayan bir spor tutkunu.

Onur Saray

Onur Saray, Bursa Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü öğretim üyesidir. Hayat için basitliği, basitlik için teknolojiyi, teknoloji için bilgiyi arar.

Orçun Kuyucuoğlu

Orçun Kuyucuoğlu, Borusan Lojistik’te Stratejik Pazarlama Grup Müdürü. Öğrenme ve sürekli gelişim onun için enerji ve tutku anlamına geliyor. Bir caz barda müzik yapacağı günü heyecan ile hayal ediyor, insan davranışları üzerine okumaktan ve düşünmekten keyif alıyor, spor olmazsa olmazı.

Özgür Alaz

Girişimcidir. Yarının işlerini ve yarının dünyasını araştırıyor, paylaşıyor ve bunlar üzerine yeni işler geliştiriyor.

Özgür Günaydın

Özgür Günaydın, Borusan CAT İcra Kurulu Başkanıdır. Ezber bozan bakış açısıyla ilham veren, yüksek enerjisiyle harekete geçiren, seyahatlerinde alışılmışın dışında yerleri seçen, işe, insana ve gökyüzüne aşık bir adamdır.

Ramazan Bozkurt

10 yıldır Borusan Mannesmannlı. Mekanik bakımın gülen yüzü.

Rana Özer

Rana Özer 17 yaşında, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi’nde 10. sınıfta okuyor. Bilimi ve STEM+A değerlerini farklı kitlelere yaymak, aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirerek kızların her alanda başarılı olabileceğini gösterme amacı taşıyan okul robotik takımı, Bahçehir Integra’nın üyesi. Teknolojiyi insan yararına kullanmaya ve her yaştan insana yardım etmeye çalışıyor.

Sedef Işıldak

Borusan Holding’te İşe Alım, Yetenek ve Gelişim Yönetimi Müdürü. Listelerin gücüne inanan bir planlamacı. Yeni deneyimler, yeni renkler, yeni bilgiler, yeni bakış açıları arayan bir seyahat sever ve amatör dansçı.

Selim Yılmaz

Selim Yılmaz, Borusan Otomotiv’de SAP Çözümleri İş Analizi Yetkili Uzmanı olarak çalışmaktadır. Renk körü olmasına rağmen hayatın çok daha renkli olduğunu anlatmaya çalışan, sosyal medya ile gerçek hayat arasına sıkışan dünyanın absürtlüğünü takip eden bir araştırmacı.

Selin Kanyas

Selin Kanyas, kimya ve malzeme mühendisi. Borusan ArGe şirketinde teknoloji yönetiminde çalışıyor. Son aylarda iş ve arkadaşlar dışındaki tüm vaktini köpeğine ayırıyor olsa da, flüt çalmayı da çok seviyor.

Semiha Yıldız

Semiha Yıldız, Borusan Danışmanlık’ta işe alım uzmanı. Dünyadaki misyonu gezmek ve yeni şeyler keşfetmek olan, ruhu mavi bir gezgin aynı zamanda.

Semin Köseoğlu

Semin Köseoğlu, Borusan Akademi Eğitim Gelişim Müdürüdür. Aile, dost, deniz insanı, Ali Yaman’ın annesidir.

Semra Akman

Semra Akman Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı, 24 yıllık Borusanlı. IT, İK ve Yalın 6 Sigma disiplinlerinde pek çok değişim projesine imza attı. Teknolojiden tarihe, edebiyattan matematiğe, şiirden siyasete her konuda her mecradan yeni şeyler öğrenmeyi ve paylaşmayı, bilmediği yerlerde gezmeyi, ağaçları, dağları ve denizleri, kuşları, böcekleri ve balıkları sever.

Serap Çakmakçı

Serap Çakmakçı Borusan Mannesmann’da satın alma personeli. Evde part time aşçı ve spor düşkünü bir hayalperesttir.

Serdar Özkaleli

Serdar Özkaleli, Borçelik’te İdari İşler Yöneticisi ve Borusan Holding Gemlik Kampüs Koordinatörü. Her şeye gönüllü, iyilik peşinde koşan, sıcak, samimi ve herkesi kucaklayan birisidir.

Serkan METE

Serkan Mete, Supsan’da Satış Sonrası Teknik Destek Sorumlusu. 2014 yılından beri Borusanlı. Okyanus Gönüllüsü Borusanlı. Az uyur, çok gezer, insanlarla iletişim kurmayı sever. Koşmak, gezmek, yeni yerler görmek, dostlarıyla muhabbet etmek onun için bir aşk. Felsefesi sevmektir; “sevdiğin şeye zaman ayır, boşlukları doldurma.” Sevmek onun için emek vermektir.

Sevdiye Yavuz

Sevdiye Yavuz, Supsan’da Kalite Operatörü. Kendi kanatları ile uçabilen, cesur bir annedir.

Şeyda Şabanoğlu

Şeyda Şabanoğlu, Borusan Cat'te İnsan Kaynakları Uzmanı. Doğanın ve felsefenin şifasına inanan, Ege aşığı, yüksekçe bir tepede oturup güneşin batışını izlemeyi ve yıldızlara bakarak hayal kurmayı seven biridir.

Sibel Yeğin

Sibel Yeğin, Borusan CAT İnsan Kaynakları Müdürü. Bir anlatıcı; yazarak, konuşarak, susarak, coşarak hep birşeyler anlatan… Anlatabileceği yaşam deneyimlerinin peşinde koşan, başkalarının hikayelerini dinlemekten mutlu olan… Tüm çabası anlattıklarını anlamak, anladıklarını yapmak, yapmakla kalmayıp “olmak” için.

Stella Hazbay Ilyazer

Stella Hazbay İlyazer 1999 yılından beri Borusan Sanat’ta Ertuğ Kocabıyık Yayınlarının koordinatörlüğünü yapıyor. 1956’da İstanbul’da doğdu. İlkokulu Şişli 19 Mayıs’ta, ortaokul ve liseyi Notre Dame de Sion’da okuduktan sonra Fransız hükümetinin bursunu kazanarak, Lyon’da INSA’da ekonomi okudu. Heni ve Livyo adlarında iki oğul annesidir.

Şule Yücebıyık

Şule Yücebıyık. Borusan Holding Kurumsal İletişim Direktörü. Anne. Gazeteci. İletişimci. ICF Liderlik & İletişim Koçu. Özgürlük ve bilgiyle hiç bitmeyen bir aşk yaşıyor.

Tayfun Özçay

Tayfun Özçay, Borusan CAT ArGe ve IT Direktörü. İşini tutkuyla yapan, içten ve samimi bir gönül adamıdır.

Tolga Kandilli

Tolga Kandilli Borusan Lojistik Anadolu Bölgeler Bursa UT Satış Yöneticisi. Tanrının lütfu dört çocuk babasıdır, meditasyon ve tasavvufun faydalarına inanır, Atatürk’ün “Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin” ideolojisini kalbinin taa orta yerine yerleştirmiştir, bir gün kendi uçağı ile uçmayı hayal eder.

Tuğba Erbilen

Tuğba Erbilen, Borusan Otomotiv Grubu’nda İnsan Kaynakları Uzmanı. Engelleri birlikte aşma konusunda çevresindekilerin önyargılarını kırmayı ve toplumu bilinçlendirmeyi amaçlayan bir gönüllü, genel geçer bakış açılarını değiştirerek, fark yaratmaya çalışan bir savaşçıdır.

Tuğçe Baykut Pınar

Tuğçe Baykut Pınar, Borusan Otomotiv’de BMW Pazarlama İletişimi Yetkili Uzmanıdır. Öğrenmekten hiç sıkılmayan, kitap okumaya bayılan, motivasyon ve başarı üzerine merak salmış biri. Pozitif Omlet isimli blogunda kişisel gelişim üzerine yazıyor. 2 kedi annesi.

Tutku Kılıçaslan

Tutku Kılıçaslan, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve İşletme üçüncü sınıf öğrencisi. Borusan’da kurumsal iletişim stajyerliği yaptı. Yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak onu mutlu ediyor. Aynı zamanda bir bale tutkunu.

Uğur Alkan

Uğur Alkan, Borusan Makina’nın teknoloji şirketi Sitech-Eurasia’da saha elektrik teknisyenidir. Çalışkan, sabırlı, adil, insan severdir. İşine ve eşine saygı duyar. Aliyar Derman, Bircan ve Milena’ın babası, kitap ve teknoloji düşkünü, köyde doğup büyüyen toprak aşığı bir yeni Borusanlı’dır.

Ülkü Yılmaz

Ülkü Yılmaz, Borusan Contemporary’ de sanat eserleri konservatörüdür. Profesyonel mesleğinin yanında yine profesyonel bir biçimde resim yapmaktadır. Dünyanın bir çok ülkesinde ve Türkiye’ de sergiler açmıştır ve açmaya devam etmektedir. Ülkelere ait bütün sınırları, kendi için yarattığı ara bir noktada konservasyon ve resmin yanında en büyük tutkularından bir başkası olan seyahatle yok ederek, kitaplardan bildiği şehirlerin veya ülkelerin tarihini ve sanat geçmişini bir de yerinde öğrenmektedir. Dünya genelinde 60 dan fazla şehir ve ülke görmüştür.

Ümit Aydın Bostancı

Ümit Aydın Bostancı, Borusan Holding’de Benim Filom inovasyon şirketi bünyesinde pazarlama departmanında çalışmaktadır. Sualtının büyülü dünyasına âşık bir dalgıç, 30 yaşında 30 ülke gezmiş bir seyyah ve terk-i diyar eyleyince güzel sözlerle anılmayı hayat felsefesi benimsemiş bir hayalperesttir.

Yaren Eminoğlu

Yaren Eminoğlu, Kanada’da McGill Üniversitesi’nde Sosyoloji Bölümü öğrencisidir. Yeni şeyler deneyimlemeyi ve kendini sürekli geliştirmeyi hayatının yapıtaşı olarak görür; farklılıklara, yeniliklere daima enerjisi olan bir gözlemcidir.

Zafer Atabey

Zafer Atabey, Borusan Mannesmann Genel Müdürü. Çeyrek asırdır Borusanlı. “Başarı için önce insan” felsefesine kökten bağlı, problemleri birer disk gibi görüp, fırsata çevirmeyi seven bir jokey!

Zafer Terzioğlu

Zafer Terzioğlu, Borusan Araç İhale’nin eski Genel Müdürü. İflah olmaz spor aşığı, sürekli kişisel gelişim ve sağlıklı yaşam odaklı heyecanlı bir aksiyon adamı.

Zeki Berkay Saygın

Zeki Berkay Saygın, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme ve Ekonomi öğrencisidir. Bir Gün CEO programında Agah Uğur’la eşleşti. Borusan ailesini çok sevdi. 2019’da mezun olacak. Kendisini insan-bilgisayar etkileşimi alanında geliştirmek istiyor.